Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:15
B 1908
KFUM
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Fremad Amager 3
B 1908 2
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Fremad Amager 4
Vestia 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B 1908 2
Østerbro IF 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
AC Amager Academy U12
K.B. 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B 1908 3
Sundby 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B.1908 2
KB 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
AC Amager Academy
FB
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
AC Amager Academy
FB
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
AC Amager Academy 1
Frem 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 2
B.93 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 3
Hvidovre IF 4
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908
B.93
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 1
Nørrebro United 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B1908 3
Oversidder
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Fremad Amager 2
Oversidder
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:45
B 1908
FC Knöedel
M+40 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:00
Fremad Amager
Hekla
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
B 1908
Union
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Bk. Olympia 1921
FC Newborn
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
20:15
Ørestad IF
CIK
M+32 1 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:45
B 1908
Sundby Bk. (1)
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:45
B 1908
JIF Hakoah
M+60 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:45
B 1908
FB
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:45
B 1908
Skjold
M+45 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
20:00
Young Urbans FC
Nøddealliancen
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
AC Amager Academy
FC Helsingør
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
CIK 1
Valby 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hekla 2
Sundby Bk. 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
B.93 2
B 1908 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Tårnby FF 1
K.B. 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Sundby Bk. 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
K.B. 3
K.B. 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
B 1908 2
Husum/Union
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
AC Amager Academy 1
Hvidovre IF 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:25
Sundby Bk. 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:25
K.B. 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:25
B.93 2
Frem 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:25
K.B. 3
K.B. 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:25
CIK 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:25
Sundby Bk. 2
Vestia 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
B 1908 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
Vestia 2
Valby 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
Frem 1
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
K.B. 1
B 1908 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
B 1908 1
K.B. 3
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
AB Tårnby 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
K.B. 3
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Hekla 1
K.B. 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Tårnby FF 1
B.93 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
B 1908 1
K.B. 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Hekla 2
CIK 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Valby 1
Sundby Bk. 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:40
B 1908 2
Vestia 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:40
Frem 1
K.B. 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:40
B 1908 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
B 1908 3
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Fremad Amager 3
Kastrup
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
B 1908 2
Valby
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Sundby Bk.
Odder
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Fremad Amager 2
B 1908 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B 1908 3
Jægersborg BK
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B 1908 1
Brønshøj BK 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Fremad Amager 4
Skjold 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
HIK 4
FB 6
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Fremad Amager 4
Bispebjerg Bk. 1
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
FB 6
KFUM 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Bispebjerg Bk. 1
HIK 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
KFUM 2
Skjold 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
HIK 4
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Skjold 5
FB 6
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Bispebjerg Bk. 1
KFUM 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
B 1908 2
Oversidder
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Fremad Amager 3
Dragør BK 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
B 1908 1
K.B. 5
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Fremad Amager 3
Kastrup 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Fremad Amager 3
Hvidovre IF
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4A E
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Fremad Amager
FA 2000 2
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:45
B 1908
Skovshoved IF
M+40 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:00
Fremad Amager
B 1908
M+45 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
B 1908 3
Oversidder
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Fremad Amager
Oversidder
M+55 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
B 1908 3
Oversidder
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Fremad Amager 3
B.93 4
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
B 1908 2
Oversidder
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Fremad Amager 4
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:30
Fremad Amager 2
Rødovre
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:45
B 1908 (2)
HIK/ Skovshoved
M+60 7:7 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. aug
10:00
Skolen på Islands Brygge
Højdevangens Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
10:00
Amager Fælled Skole
Ørestad Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
11:00
Skolen på Islands Brygge
Amager Fælled Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
11:00
Højdevangens Skole
Ørestad Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
12:00
Ørestad Friskole
Skolen på Islands Brygge
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
12:00
Højdevangens Skole
Amager Fælled Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:15
Fremad Amager 2
FB 4
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fremad Amager 2
Skovshoved IF
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
B 1908 2
Frem 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
B 1908
FC Damsø
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
AC Amager Academy U12
FB 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI 2
Stefan 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
B 1908 5
Union 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Sundby Bk. 2
Vestia
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Oversidder
B 1908 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
B 1908 2
Ørestad IF 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 2
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
B 1908 1
Ørestad IF 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
GVI 2
Skjold 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
Union 2
FA 2000 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
Skjold 3
B 1908 5
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
FA 2000 2
Stefan 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
AB Tårnby 2
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
Ørestad IF 1
Vestia
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Oversidder
Sundby Bk. 2
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Vestia
B 1908 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
B 1908 5
GVI 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Stefan 1
Union 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:40
Skjold 3
FA 2000 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:40
AB Tårnby 2
Ørestad IF 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
B.1908 2
Skjold 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
B 1908 4
Stefan 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Oversidder
Tårnby FF 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Sundby Bk. 4
Ørestad IF 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:55
Oversidder
B 1908 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:55
Ørestad IF 2
Frem 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:20
B 1908 4
Sundby Bk. 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:20
Frem 3
Tårnby FF 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:45
Sundby Bk. 4
Oversidder
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:45
Tårnby FF 2
Ørestad IF 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fremad Amager
Skjold 2
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:10
B 1908 4
Frem 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Fremad Amager
Middelfart
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1908 2
Hvidovre IF 1
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Amager 2
Nørrebro United 2
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2A
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1908 3
Vanløse 4
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1908
Oversidder
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1908 3
Pioneren 1
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Amager 2
K.B. 2
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hekla 3
Fremad Amager 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Frem 2
Dragør BK 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Hekla 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Dragør BK 3
Fremad Valby 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Ørestad IF 2
Frem 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Fremad Valby 2
Fremad Amager 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Frem 2
Hekla 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Fremad Amager 1
Dragør BK 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Ørestad IF 2
Fremad Valby 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Fremad Amager 4
SSB 1
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
B 1908 1
Oversidder
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
B1908 3
FB 7
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
B 1908
Rødovre
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
B 1908 3
Union 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Fremad Amager 1
K.B. 6
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
B 1908 3
HIK 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
K.B. 6
B.93 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
HIK 2
Fremad Amager 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
B.93 2
Union 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Fremad Amager 1
B 1908 3
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Union 1
K.B. 6
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
HIK 2
B.93 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:00
Fremad Amager
Amager FF
Herre Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Fremad Amager 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4A E
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
B 1908
Oversidder
M+60 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Fremad Amager
Brønshøj BK
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Fremad Amager
Brønshøj
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
B 1908
Amalie
Kvinde Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Bk. Olympia 1921
Panteras C.F.
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Fremad Amager 3
Østerbro IF 3
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:45
B 1908
HIK
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:45
B 1908 (2)
Hvidovre/Friheden
M+60 7:7 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:45
B 1908
Gentofte FK
M+45 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:30
B 1908 2
FA 2000 2
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:30
Sundby Bk.
Holbæk B&I
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
20:00
Young Urbans FC
FC Whop en Dei
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fremad Amager 3
Hellas
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
B 1908 2
GVI 2
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fremad Amager 4
K.B. 5
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
B 1908 3
Ørestad IF 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
AC Amager Academy
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
AC Amager Academy
Roskilde Boldklub
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fremad Amager 3
Sundby Bk. 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
B 1908 2
K.B. 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
B 1908 3
Østerbro IF 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
B 1908 2
Fremad Valby 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
B 1908 1
Dragør BK 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Fremad Amager 2
CIK 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Fremad Amager 3
Dragør BK 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Fremad Amager 2
B 1908 3
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Fremad Amager
Hekla
M+45 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Fremad Amager
Vanløse
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:30
AC Amager Academy
HB Køge
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (09) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:45
B 1908
Amager FF
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:45
B 1908
FA 2000 17
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:00
Fremad Amager
B.93
M+55 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Fremad Amager
AB
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:15
Fremad Amager 2
Fremad Valby 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:15
B 1908 2
Skovshoved IF
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Dragør BK 2
Kastrup 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FA 2000 1
B 1908 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
B 1908
GVI
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fremad Amager 2
B 1903 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
B 1908 2
Hellas
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
B 1908 2
B.93 3
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
B 1908 1
Vestia 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Valby 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Skovshoved IF 1
B 1908 5
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FB 3
GVI 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
B 1908
B.93
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
AC Amager Academy U12
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
B 1908 2
Fremad Amager 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
Skovshoved IF 1
Skjold 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
GVI 2
B.93 6
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
B 1908 1
K.B. 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
Hekla 1
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
Dragør BK 2
Sundby Bk. 3
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
B 1908 2
K.B. 7
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
Sundby Bk. 3
FA 2000 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
K.B. 7
Kastrup 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
K.B. 1
Valby 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
Hvidovre IF 1
Vestia 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
Skjold 3
FB 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
B.93 6
B 1908 5
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
FB 3
Skovshoved IF 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
B 1908 5
GVI 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Valby 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Vestia 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
FA 2000 1
Dragør BK 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Kastrup 1
B 1908 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:40
Sundby Bk. 3
K.B. 7
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:40
K.B. 1
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:40
Skjold 3
B.93 6
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
B.1908 2
Brønshøj 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Bk. Olympia 1921
Ørestad IF
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
B 1908 4
Vestia 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
B 1908 2
B.93 2
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Amager 2
B.93 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908 3
KSV
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908
Oversidder
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908 1
K.B. 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hekla 1
B 1903 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
HIK 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908 2
AB Tårnby 1
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 2
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Amager 2
B.93 4
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908 1
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Fremad Amager 2
HIK 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Tårnby FF 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Hekla 1
AC Amager Academy
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
AB Tårnby 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
AC Amager Academy
HIK 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Oversidder
B 1903 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
HIK 2
B 1908 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Oversidder
B.93 4
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
B 1908 1
Fremad Amager 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
B.93 4
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
HIK 1
Hekla 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
B 1903 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
AC Amager Academy
Oversidder
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
HIK 2
Oversidder
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Fremad Amager 2
Hekla 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Fremad Amager 4
Dragør BK 3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
B1908 3
Husum 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Ørestad IF 4
B 1908 6
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
AB Tårnby 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Ørestad IF 4
K.B. 8
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Tårnby FF 2
Fremad Amager 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
K.B. 8
AB Tårnby 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
Fremad Amager 2
B 1908 6
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
AB Tårnby 3
Ørestad IF 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
B 1908 6
Tårnby FF 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:10
K.B. 8
Fremad Amager 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Fremad Amager
B 1903 3
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:00
Fremad Amager
Únigadores Sports Club
Herre Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Fremad Amager 2
Oversidder
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Fremad Amager
Vestia
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|